KONST / Litografier / Färglitografi 9725422
nr 972 5422
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), 55/180, frieri, signerad, motivet: 21x18
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 18:21:07
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)